Rek

  Woody Allen’ın Yeni Filmi Wonder Wheel’den İlk Görsel Yayınlandı!

Woody Allen’ın Yeni Filmi Wonder Wheel’den İlk Görsel Yayınlandı!
  22 Şubat 2017   733 Okunma

Justin Timberlake ve Kate Winslet’ın başrolünde yer aldığı, Woody Allen’ın yeni filmi Wonder Wheel’den ilk görsel geldi!

Justin Timberlake ve Kate Winslet’ın başrolünde yer aldığı, Woody Allen’ın yeni filmi Wonder Wheel’den ilk görsel geldi!

Her yıl yeni bir filmle izleyici karşısına çıkan Woody Allen, yeni filmi Wonder Wheel ile bu yıl vizyonda olacak. Galasının Cannes Film Festivali’nde yapılması muhtemel olarak görülen film, gelen bilgilere göre bizleri 1950’lerin New Yorku’na götürecek.

Woody Allen’ın Yeni Filmi Wonder Wheel’den İlk Görsel!

Geçtiğimiz yıl yine aynı yılların Los Angelesı’na gittiğimiz Café Society ile bizleri buluşturan Allen, vazgeçemediği New York’a geri dönüyor. Avrupa turunda bizi Paris’ten Roma’ya gezintiye çıkaran Allen, bu kez farklı bir şehirdense onun diliyle izlemeye alışık olduğumuz New York’ta geçen bir aşk hikayesini anlatacak. Geçtiğimiz yıl beyazperdenin haricinde bir de bir ilki gerçekleştirerek ekranlarda karşımıza çıkan Woody Allen, Amozon’da yayınlanan 6 bölümlük bir dizi, Crisis in Six’i izleyiciyle buluşturmuştu.

wonder-wheel-filmloverss

İronisi bol diyaloglarıyla, kadın-erkek ilişkilerini ele alış tarzıyla, nevrotik karakterleriyle ve klasikleşmiş tarzını yansıtan hikayeleriyle her zaman ilgiyle takip edilen Allen’ın yeni filmi hakkında, daha önceki yapımlarından alışık olduğumuz gibi çok fazla bilgi yok.

Wonder Wheel, Bizleri 1950’lerin New Yorku’na Götürecek

Peki aranızda Kate Winslet ve Justin Timberlake’in başrolünde olduğu ve onların yanı sıra Juno Temple, Jim Belushi, Tony Sirico, Jack Gore, Steve Schirripa ve Max Casella’nın yer aldığı oyuncu kadrosuna sahip Wonder Wheel’den yayınlanan ilk görselle heyecanlanmayan var mı?

  • Beğen
    0
İLGİLİ FİLMLER
2016
1930'larda, bir Bronx yerlisi Hollywood'a taşınıp evli bir erkeği gören genç bir kadına aşık oluyor....
  • Komedi, Romantik, Dram
  • 1173
  • 96 Dk.
  • 0
  • 0
Cafe Society izle
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]