R

  Haftanın en çok indirilen filmleri - 20 Şubat

Haftanın en çok indirilen filmleri - 20 Şubat
  22 Şubat 2017   641 Okunma

Haftanın en çok indirilen filmleri listesi ile karşınızdayız. Bakalım 20 Şubat itibarıyla geride bıraktığımız hafta en çok hangi filmler indirilmiş?

Her ne kadar içerik üreticileri yıllardır torrent'ın önüne geçmek istese de bu pek mümkün olmuyor bildiğiniz gibi. Her gün milyonlarca insan "Torrent'a düşen" filmleri, müzikleri ve dizileri indirmeye devam ediyor.

Peki 20 Şubat itibarıyla sonlanan geçtiğimiz hafta en çok hangi filmler indirildi?

1. Doctor Strange  --> izlemek için tıklayın

Marvel'ın en merak edilen süper kahraman filmlerinden biri de Doctor Strange oldu. Eh, Strange'i oynayan şu sıralar Hollywood'un gözde starlarından Benedict Cumberbatch olunca merak etmemek elde değil.

2. Moana ---> izlemek için tıklayın

Disney'in en yeni animasyonlarından biri olan Moana, uzun zaman sonra ilk kez bizleri yeni bir Disney prensesi ile tanıştırıyor. Aileniz ile beraber izleyebileceğiniz harika bir maceraya hazır olun.

3. Arrival ---> izlemek için tıklayın

12 uzay gemisi Dünya'ya iniş yapar ve gezegenimizde büyük bir tedirginlik ve korku baş gösterir. Uzaylılar ile iletişim kurmak ve amaçlarını öğrenme görevi Dr. Louise Banks'e verilir.

4. Hacksaw Ridge ---> izlemek için tıklayın

İkinci Dünya Savaşı sırasında geçen film, bizleri Osaka'ya, bir sıhhıyeci olarak görev alan Desmond T. Doss'un hikayesine ortak ediyor. İnsanları öldürmeyi rededen ve Onur Madalyası alan bu adamın öyküsü en çok indirilenler arasında.

5. Assassin's Cree: Movie ---> izlemek için tıklayın

Gen hafızası sayesinde geçmişe gidebilen bir cihaz olan Animus, Tapınakçıların en büyük silahı olmuştur. Ele geçirilen son Suikastçı Callum Lynch bu makineye bağlanır ve 15. yüzyılda yaşayan atasının hayatına yollanır. Büyük savaş tüm hızıyla devam etmektedir.

6. Passengers ---> izlemek için tıklayın

Uzay yolculuğu sırasında uykusundan erken uyanan Jim Preston, yalnız kalmamak uğruna New York'lu bir yazarı yolculuk sırasında 100 yıl önceden uyandırır. İkili büyük bir aşk yaşasa da Preston'ın yaptığı hareket büyük bir tehlikeyi de beraberinde getirecektir.

7. Spectral ---> izlemek için tıklayın

netflix tarafından hazırlanan bir film olan Spectral, adından da anlaşılacağı gibi, askerlerin hayaletlerle kapışmasını konu alan ilginç bir aksiyon filmi.

8. La La Land ---> izlemek için tıklayın

Rol kovalayan bir oyuncu ve müziğini yapmaya çalışan bir müzisyenin yolları Los Angeles keşmekeşinde kesişir ve olaylar başlar.

9. Lion ---> izlemek için tıklayın

Sadece 5 yaşındaki bir çocuk abisinin geri dönmesini beklerken trende uyuyakalır. Tren hareket edince küçük çocuk kendini evinden kilometrelerce uzakta bulur. Evlat edinilmiş olsa da ailesini bulma arzusu hiç dinmez.

10. Jack Reacher Never Go Back ---> izlemek için tıklayın

Jack Reacher eski birliğine dönmüştür ama sorunlar bitecek gibi değildir. Şimdiyse 16 yıllık bir cinayet davasında sanık durumuna düşmüştür. Bu güzel aksiyon filminde Tom Cruise başrolde.

:: Bu hafta hangi filmleri izleyeceksiniz?

  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir